Twoje osoby kontaktowe

Sprzedaż

Michał Nazaruk
Country Sales Director

Telefon: +48 609 604 321
E-Mail: m.nazaruk@holzverpackung-huefingen.com

Zakupy

Tomasz Siwiec
Specjalista ds. Zakupów / materiały pomocnicze

Telefon: +48 609 996 613
E-Mail: t.siwiec@holzverpackung-huefingen.com

Zakupy

Michał Chlebicki
Specjalista ds. Zakupów / drewno

Telefon: +48 609 999 289
E-Mail: m.chlebicki@holzverpackung-huefingen.com

Obsługa Klienta

Żaneta Bełezina
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Telefon: +48 609 600 345
E-Mail: z.belezina@holzverpackung-huefingen.com

Obsługa Klienta

Dorota Kubik
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Telefon: +48 607 788 801
E-Mail: d.kubik@holzverpackung-huefingen.com

Dział Techniczny

Paweł Lasowy
Menadżer ds. Jakości i Ciągłego doskonalenia

Telefon: +48 609 996 483
E-Mail: p.lasowy@holzverpackung-huefingen.com

Księgowość

Sylwia Ignasiak
Księgowa

Telefon: +48 95 763 99 20
E-Mail: s.ignasiak@holzverpackung-huefingen.com

Kadry

Joanna Sydor
Specjalista ds. Projektów HR & PR

Telefon: +48 95 761 19 21
E-Mail: j.sydor@holzverpackung-huefingen.com

Holzverpackungen Hüfingen!

Czy masz jakieś prośby, pytania lub sugestie?
Jesteśmy tu dla Ciebie!

Holzverpackung Hüfingen Sp. z o. o.
Adres rejestrowy: ul. Dąbrowskiego 75/70, 60-523 Poznań
Adres do korespondencji: ul. Gdańska 23, 66-520 Dobiegniew

Telefon: +48 95 761 19 21

Kontakt